20 лютого 2023 року, відбулося засідання Ради з національної інфраструктури геопросторових даних (НІГД) під головуванням Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Сольського.

Участь у заході брали члени Ради – представники Держгеокадастру, керівники центральних органів виконавчої влади, представники РНБО, НАН, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, експерти.

У ході засідання було проаналізовано стан створення та розвитку НІГД у 2022 році, зокрема на загальнодержавному та місцевому рівнях, та представлено результати дослідження відповідно до Рамкової програми інтегрованої геопросторової інформації (Integrated Geospatial Information Framwork) для України.

Також учасники заходу обговорили питання реєстрації держателів геопросторових даних та реєстрації метаданих на існуючі набори геопросторових даних на геопорталі пілотного проекту НІГД (nsdi.gov.ua).

Крім того, під час засідання було затверджено оновлений персональний склад Ради з національної інфраструктури геопросторових даних.

Довідково

Раду з національної інфраструктури геопросторових даних утворено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 вересня 2020 р. № 812. Також цією постановою затверджено Положення про Раду та визначено її склад.