Очищення влади (люстрація) — це встановлена Законом України «Про очищення влади» або рішенням суду заборона окремим особам обіймати певні посади в системі органів державної влади та місцевого самоврядування. Метою люстрації є недопущення до участі в управлінні державними справами осіб, які своїми рішеннями чи діями сприяли узурпації влади. Чиновники, які вчиняли дії, спрямовані на підрив основ національної безпеки і оборони України, протиправне порушення прав і свобод людини також підпадають під дію норм законодавства про очищення влади.

У цьому розділі можна ознайомитись з інформацією про проведення люстраційних перевірок у Держгеокадастрі та іншими пов’язаними матеріалами.

Інформація про перевірку осіб, які переведені до Держгеокадастру, щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

Наказ про проведення перевірки відомостей щодо застосування заборон, передбачених Законом України “Про очищення влади”

Відомості про працівників ГУ Держгеокадастру у Київській області, стосовно яких завершено перевірки відповідно до Закону України “Про очищення влади”

Завантажити тут
Завантажити тут

20.11.2019 Інформація про стан проходження перевірки працівників Головного управління Держгеокадастру у Київській області