14 березня 2024 року відбудеться публічний звіт в. о. Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Дмитра Макаренка про підсумки роботи Держгеокадастру за 2023 рік.

Під час звіту буде презентовано інформацію про проведені заходи, виконані завдання у сфері національної інфраструктури геопросторових даних, земельних відносин, землеустрою, у сфері Державного земельного кадастру, запобігання та виявлення корупції, зокрема заходи з реалізації Державної антикорупційної програми, та про інші питання діяльності Держгеокадастру у 2023 році.

Запрошуємо представників громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів галузі та медіа взяти участь у заході.

Регламент заходу:

15:00-15:30 – презентація публічного звіту;

15:30-16:00 – запитання та відповіді.

Місце проведення: Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ» (вул. Богдана Хмельницького, 8/16, м. Київ). Вхід до залу лише акредитованим учасникам.

Відповідальний структурний підрозділ: відділ взаємодії з медіа та роботи з громадськістю Департаменту забезпечення діяльності служби Держгеокадастру

Контактна особа: Галушка Ольга, тел.: (044) 299 35 61, e-mail: press@land.gov.ua.

Для акредитації на захід просимо надати інформацію про учасників (ПІБ, посада, номер телефону, електронна адреса) до 17.00 год. 13 березня 2024 року на електронну адресу: press@land.gov.ua.

Матеріали звіту