Проблема несанкціонованих сміттєвзалищ стоїть досить гостро сьогодні як по всій країні, так і в Київському регіоні зокрема

Вже не один рік поспіль мешканці Матюшів, що на Білоцерківщині, скаржаться на стихійне сміттєзвалище, яке утворилося в кінці села і швидко збільшується. Тому саме ця нагальна проблема стала причиною виїзної наради керівників районної адміністрації. Участь у нараді також взяв керівник Білоцерківського Управління Деожгеокадастру Михайло Борозенець.

Після обстеження зазначеної території зясували, що жодна технічна документація на вивезення побутових відходів та утворення полігону поблизу села Матюшів відсутня, і ніяких дозволів на такі дії жодна компанія, що спеціалізується на вивезенні сміття, не отримувала. Тож поява цього сміттєзвалища має абсолютно нелегальне підгрунтя.

За результатами виїзної наради, голові Матюшівської сільради було доручено в оперативні строки здійснити благоустрій території з проведенням утилізації сміття та знезараженню місця звалища.

Разом з тим, аби вирішити в цілому проблему утилізації побутового сміття у Білоцерківському районі, начальник відділу містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури Білоцерківської РДА виголосив ініціативу розпочати будівництво сучасного сміттєпереробного заводу. Зі свого боку Михайло Борозенець, як представник Держгеокадастру, обіцяв сприяти у пошуку та відведенню земельної ділянки для будівництва зазначеного обєкту.