31 жовтня з 10:00 до 13:00 було проведено плановий особистий прийом громадян в.о. начальником Головного управління Держгеокадастру у Київській області Дмитром Бабаком.

19 мешканців Київської області отримали кваліфіковану консультацію з різних земельних питань. Серед питань, з якими громадяни звернулись під час прийому, були: затвердження документації із землеустрою, приватизації земельних ділянок, порядку отримання земельних ділянок учасниками АТО, присвоєння кадастрових номерів та організації проведення земельних торгів.

Питання, які можливо було вирішити невідкладно – вирішені позитивно. Ті питання, що потребують додаткового вивчення і консультацій, будуть розглянуті відповідними фахівцями, на підставі поданих звернень. Виконання ряду інших питань взято виконуючим обов’язки начальника Головного управління під особистий контроль, а громадянам надано вичерпні роз’яснення з усіх аспектів, що стосуються роботи відомства.

Довідково:

Особисті та виїзні прийоми громадян здійснюються керівниками Головного управління Держгеокадастру у Київській області згідно з графіком прийому громадян, який опубліковано на офіційному вебсайті Головного управління у розділі “Графік прийому громадян”.