У п’ятницю, 1 листопада, в приміщенні Головного управління Держгеокадастру у Київській області за участі в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Київській області Дмитра Бабака та за підтримки Громадської організації «Всеукраїнської асоціації учасників бойових дій» відбулося вручення правовстановлюючих документів на земельні ділянки 70 родинам загиблих учасників антитерористичної операції міста Києва.

Всі земельні наділи площею по 2 га, з цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства , розташовані на території Білоцерківського, Миронівського, Таращанського та Ставищанського районах Київської області.

Після хвилини мовчання, в  пам’ять про загиблих воїнів-захисників України, Дмитро Бабак звернувся з промовою до тих, хто втратив найдорожче в боях за суверенітет та територіальну цілісність України.

«В першу чергу,  ми завжди намагаємося допомогти реалізувати своє право на землю людям, які втратили близьких під час антитерористичної операції. Це той мінімум, який ми можемо зробити – надати їм наділ тієї самої рідної землі, яку захищали їхні сини та чоловіки»-підкреслив Дмитро Бабак.

Також, виконуючий обов’язки начальника відзначив, що забезпечення учасників АТО та членів сімей загиблих в АТО земельними ділянками є пріоритетом діяльності Держгеокадастру. Такі громадяни знаходяться під опікою держави та мають право на отримання встановлених законодавством пільг.