Про визначення виконавця робіт із землеустрою, оцінки земель, виготовлення агрохімічного паспорту та проведення земельних торгів

З метою продажу на земельних торгах права оренди  земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, Головне управління Держгеокадастру у Київській області проводить відбір виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель, виготовлення  агрохімічного паспорту земель та проведення земельних торгів із продажу права оренди, на земельну ділянку:

  • для ведення товарного сільськогосподарського виробництва земельна ділянка орієнтовною площею 14,9600 га, що розташована на території Коржівської сільської ради Баришівського району.

Просимо суб’єктів, які бажають виступити в якості виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель,  виготовлення  агрохімічного паспорту та проведення земельних торгів:

  1. Запропонувати вартість послуг із землеустрою, виготовлення агрохімічного паспорту земель, нормативної грошової оцінки та проведення земельних торгів.
  2. Запропонувати строк виконання робіт із землеустрою, оцінки та проведення земельних торгів.
  3. Надати інформацію про кількість проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та окремо технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок розроблених за попередні 2 роки.
  4. Кількість проданих лотів, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною.

По кожному виду робіт інформацію надавати окремо.
Всі пропозиції направляти до Головного управління Держгеокадастру у Київській області, в термін до 13.02.2018р.
Для отримання більш детальної інформації, звертатися за телефоном 424-17-50, Сектор аукціонної діяльності.