21 масив сформовано спеціально для військовослужбовців

Головним управлінням Держгеокадастру у Київській області зарезервовано 391,9 га землі, передбаченої для передачі у власність бійцям АТО.

Найбільше масивів зарезервовано у Сквирському, Богуславському, Іванківському та Володарському районах області – 68 га, 64 га, 58 га та 42 га відповідно. Усі масиви призначені для ведення індивідуального садівництва.

Як повідомлялося раніше, 400 га земель Київщини уже передані у власність 2 тис. 541 учаснику бойових дій відповідними наказами Головного управління. Ще понад 9,5 тисяч військовослужбовців та їх рідних отримали дозволи на розробку проектної документації та зможуть отримати свої ділянки найближчим часом.

З переліком резервних земельних ділянок, а також схематичними зображеннями розташування масивів можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Головного управління за посиланням:http://kyivoblzem.gov.ua/faqs.php?page=2908. Або безпосередньо у Головному управлінні за адресою вул. Серпова, 3/14, каб. 101.

Нагадаємо, у Головному управлінні для прийому документів і якісного надання  адмінпослуг  учасникам АТО відведено окреме приміщення (каб.101). Разом із фахівцями Головного управління на прийомі документів присутній представник громадської організації учасників АТО, який веде облік поданих документів військовослужбовцями та здійснює статистичний моніторинг.

Довідково:

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.