Про визначення виконавця робіт із землеустрою, оцінки земель та проведення земельних торгів 29.03.2018

Оголошення!

Про визначення виконавця робіт

із землеустрою, оцінки земель та проведення земельних торгів

З метою продажу на земельних торгах права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності із орієнтовною площею:

 • земельна ділянка орієнтовною площею 11,3400 га, що розташована на території Кіровської сільської ради Бориспільського  району.
 • земельна ділянка орієнтовною площею 31,1382 га, що розташована на території Кіровської сільської ради Бориспільського району.
 • земельна ділянка орієнтовною площею 11,0070 га, що розташована на території Коржівської сільської ради Баришівського району.
 • земельна ділянка орієнтовною площею 14,9600 га, що розташована на території Коржівської сільської ради Баришівського району.
 • земельна ділянка орієнтовною площею 3,6570 га, що розташована на території Подільської сільської ради Баришівського району.
 • земельна ділянка орієнтовною площею 34,0000 га, що розташована на території Ковалинської сільської ради Переяслав – Хмельницького району.
 • земельна ділянка орієнтовною площею 3,6594 га, що розташована на території Ємчиської сільської ради Миронівського району.
 • земельна ділянка орієнтовною площею 2,5544 га, що розташована на території Ожегівської сільської ради Володарського району.
 • земельна ділянка орієнтовною площею 1,7918 га, що розташована на території Ожегівської сільської ради Володарського району.

 

Головне управління Держгеокадастру у Київській області проводить відбір виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель, виготовлення агрохімічного паспорта зазначених земельних ділянок.

В зв’язку з чим, просимо суб’єктів, які бажають виступити в якості виконавців робіт:

1 Запропонувати вартість послуг із землеустрою, виготовлення агрохімічного паспорту земель, нормативної грошової оцінки .

 1. Запропонувати строк виконання робіт із землеустрою, оцінки та виготовлення агрохімічного паспорту.
 2. Надати інформацію про кількість проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та окремо технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок розроблених за попередні 2 роки.
 3. Кількість проданих лотів, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною.

По кожному виду робіт інформацію надавати окремо.

Всі пропозиції направляти до Головного управління Держгеокадастру у Київській області, в термін до 10.04.2018р.

Для отримання більш детальної інформації, звертатися за телефоном 424-17-50, Сектор аукціонної діяльності.

Вакансії Держгеокадастру - твоя можливість змінити країну! Детальніше
Hello. Add your message here.