Станом на 24.01.2020 року Головним управлінням Держгеокадастру у Київській області прийнято 16037 наказів про передачу у власність учасникам АТО земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 11578,0585 га.

У п’ятницю 07.02.2020 року до Головного управління Держгеокадастру у Київській області завітав герой України, начальник Київського військового ліцею ім. Івана Богуна генерал-майор Ігор ГОРДІЙЧУК. Як зазначив Ігор ГОРДІЙЧУК у розмові з Дмитром БАБАКОМ, він вирішив скористатись правом на земельну ділянку для ведення садівництва так, як це вже зробили його офіцери-побратими, та зробив це особисто аби не зі слів журналістів чи інших публічних осіб мати уявлення як працюють ограни Держгеокадастру у напрямку забезпечення ділянками сільськогосподарського призначення  учасників АТО. В свою чергу, Дмитро БАБАК погодився, що дійсно на даний час Держгеокадастр, як розпорядник земель сільськогосподарського призначення, має негативний імідж, хоча й не завжди заслужено. Та зазначив, що всі останні зміни, реформи, нововведення, які здійснює Держгеокадастр в цілому та Головне управління зокрема, спрямовані на виправлення даної ситуації.

Також, від себе особисто та від колективу Головного управління Дмитро БАБАК висловив слова пошани та вдячності легендарному вояку.