Оголошення

Про визначення виконавця робіт із проведення земельних торгів
З метою продажу на земельних торгах права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності із площами:

7,1569 га, що розташована на території Оріховецької сільської ради Сквирського району, Київської області.

8,8959 га, що розташована на території Оріховецької сільської ради Сквирського району, Київської області.

21,5116 га, що розташована на території Мовчанівської сільської ради Сквирського району, Київської області.

35,2112 га, що розташована на території Мовчанівської сільської ради Сквирського району, Київської області.

Головне управління Держгеокадастру у Київській області проводить відбір виконавців робіт з проведення земельних торгів із продажу права оренди зазначених земельних ділянок.

Прохання до суб’єктів, які бажають виступити в якості виконавців проведення земельних торгів (ліцитаторів):

  1. Запропонувати вартість послуг із проведення земельних торгів.
  2. Кількість проданих лотів, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною.
  3. Надати підтверджуючі документи, які надають право проведення аукціонів, сертифікат ліцитатора.

Всі пропозиції направляти до Головного управління Держгеокадастру у Київській області, в термін до 10.11.2017 р.

Для отримання більш детальної інформації, звертатися за телефоном 424-17-50, Сектор аукціонної діяльності.
————————————————————————————————-

Про визначення виконавця робіт із землеустрою, оцінки земель та проведення земельних торгів
З метою продажу на земельних торгах права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності із орієнтовною площею 3,6594 га, що розташована на території Ємчиської сільської ради Миронівського району, Головне управління Держгеокадастру у Київській області проводить відбір виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та проведення земельних торгів із продажу права оренди зазначеної земельної ділянки.

В зв’язку з чим, просимо суб’єктів, які бажають виступити в якості виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та проведення земельних торгів:

1 Запропонувати вартість послуг із землеустрою, виготовлення агрохімічного паспорту земель, нормативної грошової оцінки та проведення земельних торгів.

  1. Запропонувати строк виконання робіт із землеустрою, оцінки та проведення земельних торгів.
  2. Надати інформацію про кількість проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та окремо технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок розроблених за попередні 2 роки.
  3. Кількість проданих лотів, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною.

По кожному виду робіт інформацію надавати окремо.
Всі пропозиції направляти до Головного управління Держгеокадастру у Київській області, в термін до 07.11.2017р.
Для отримання більш детальної інформації, звертатися за телефоном 424-17-50, Сектор аукціонної діяльності.
—————————————————————————————————–

Інформація про діючі договори оренди, емфітевзису земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території Київської області від 14.08.2017
Завантажити тут
—————————————————————————————————–

З метою встановлення місця розташування об’єктів землеустрою, їхніх меж, розмірів, правового статусу, встановлення кількісних та якісних характеристик земель, необхідних для ведення державного земельного кадастру і прийняття на їх основі відповідних рішень, Головним управлінням прийнято рішення про проведення інвентаризації частини земель державної власності, які розташовані на території Хотянівської сільської ради Вишгородського району Київської області.

У зв’язку з цим, просимо суб’єктів, які бажають виступити в якості розробників відповідної документації із землеустрою, надати свої пропозиції щодо її вартості та строків виконання.
Для отримання більш детальної інформації просимо звертатись до управління Державного земельного кадастру Головного управління (тел. 424-79-67).


Відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 №348, усі пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) і скарги, що надійшли, повинні прийматися та централізовано реєструватися у день їх надходження. На вимогу громадянина, який подав звернення до організації, на першому аркуші копії звернення проставляється штамп із зазначенням найменування організації, дати надходження та вхідного номера звернення. Така копія повертається громадянинові.

У разі виявлення порушень вищезазначених вимог чинного законодавства, просимо звертатися на «гарячу» телефонну лінію Держгеокадастру – 0-800-300-808.

До уваги розробників технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів!

Держгеокадастр запроваджує технічні вимоги щодо електронного вигляду матеріалів технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів.

З метою забезпечення можливості наповнення Державного земельного кадастру відомостями про нормативну грошову оцінку земель в технічних завданнях та договорах на проведення робіт з нормативної грошової оцінки земель, що укладатимуться, необхідно передбачити вимоги щодо створення відповідного електронного документа та створення графічних матеріалів у державній системі координат виключно у векторному вигляді (у разі, як що на час розробки технічної документації ще не будуть затверджені вимоги до структури електронного документа, в технічних завданнях та договорах необхідно передбачити вимогу щодо доопрацювання технічної документації в частині створення відповідного електронного документа після затвердження вказаних вимог).

З вимогами, структурою до створення електронного вигляду технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів із зразком відповідних shp-файлів можна ознайомитись у відділу ринку та оцінки земель Головного управління Держгеокадастру у Київській області.


Головним управлінням Держгеокадастру у Київській області прийнято рішення про поділ 16-ти земельних ділянок загальною площею 32 га на території Обухівського району Київської області.

Просимо суб’єктів, які бажають виступити в якості розробників відповідної документації із землеустрою, надати свої пропозиції щодо її вартості та строків виконання.
Для отримання більш детальної інформації просимо звертатись до управління Державного земельного кадастру Головного управління (тел. 424-79-67).


З метою встановлення місця розташування об’єктів землеустрою, їхніх меж, розмірів, правового статусу, встановлення кількісних та якісних характеристик земель, необхідних для ведення державного земельного кадастру і прийняття на їх основі відповідних рішень Головним управлінням прийнято рішення про проведення інвентаризації частини земель державної власності, які розташовані на території Обухівської міської ради Обухівського району та Новосілківської сільської ради Вишгородського району Київської області.

У зв’язку з чим, просимо суб’єктів, які бажають виступити в якості розробників відповідної документації із землеустрою, надати свої пропозиції щодо її вартості та строків виконання.
Для отримання більш детальної інформації просимо звертатись до управління Державного земельного кадастру Головного управління (тел. 424-79-67).