В рамках вказаного заходу керівниками структурних підрозділів проводились особисті прийоми громадян, на яких громадяни могли отримати консультацію зі шляхів вирішення проблемних питань в реалізації прав на землю, роз’яснення норм діючого законодавства щодо порядку набуття права на земельні ділянки, внесення відомосте до Державного земельного кадастру, виправленню помилок у відомостях Державного земельного кадастру, усуненню перешкод у користуванні земельними ділянками тощо. Більш ніж 100 громадян за тиждень скористались можливістю отримати правову допомогу особисто. Також було забезпечено консультування в телефонному режимі.

Питання, які піднімали громадяни стосувалися розробки та затвердження проектної документації із землеустрою, виділення земельних ділянок для особистого селянського господарства та організація проведення земельних торгів. За результатами розгляду порушених питань, всі хто звернулися до Головного управління та його підрозділів в районах, отримали необхідні роз’яснення.

Для працівників Головного управління Держгеокадастру у Київській області було проведено семінарське заняття «Тиждень права».

На семінарському зайнятті було розглянуто питання, прийняття Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні”.

Начальник юридичного управління Головного управління
Степаненко І. В., довела до відома присутніх основні зміни в законодавстві а саме, що 01.01.2019 року набуває чинності закон, покликаний розв’язати застарілі проблеми в земельній сфері, які не вирішувалися десятиліттями.

Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні” передусім усуває проблеми, які виникають при використанні аграріями масивів сільськогосподарських земель.

Під час семінарського заняття розглядалися питання:

Про колективну власність;

Про збереження  лісосмуг;

Про консолідацію земель.