20 квітня 2018 року в рамках акції “Майбутнє лісу у твоїх руках” у посадці лісу на території Здвижівського лісництва ДП “Клавдієвське лісове господарство” за участі начальника Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства Олексія Бойка, працівників Головного управління Держгеокадастру у Київській області на чолі з керівником Приходько Людмилою, Пилиповицьким шкільним лісництвом на чолі зі своїм педагогом-наставником Підлісною Н.А. та директором Пилиповицької ЗОШ І-ІІ ступенів Мельник Наталією, на площі 0,8 га було висаджено в грунт 6,4 тис.шт. сіянців сосни та дуба.
Начальник Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства Олексій Бойко та директор лісгоспу Олександр Лавренюк тепло привітали учасників акції і відзначили, що примноження зелених скарбів – це дуже благородна справа, яка з кожним роком стає масштабнішою і охоплює все більше людей. Безпосередньо інструктаж з посадки лісових культур провели лісничий Здвижівського лісництва М. Івашина та інженер з лісових культур І. Салата. Звернули увагу на методику висадки дерев та техніку безпеки при створенні лісових культур.
Щорічно в Україні проводиться акція “Майбутнє лісу у твоїх руках”. І щоразу до неї долучається все більше бажаючих озеленити рідну країну, зробити свій внесок у примноження лісових багатств та покращення екології.