Начальники та заступники  Міськрайонних та Міжрайонних управлінь, Відділів, Сектору у м. Славутич Головного управління Держгеокадастру у Київській області проводять роз’яснювальну роботу серед населення області.

Мешканців Київщини цікавлять питання порядку оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, як в межах так і за межами населеного пункту, реєстрації земельних ділянок, присвоєння кадастрових номерів, виготовлення технічної документації.

На всі питання з якими звертаються громадяни, надаються вичерпні і кваліфіковані роз’яснення.  Індивідуальний підхід до кожного громадянина надає  можливість більш аргументовано вивчити питання та знайти його вирішення в найкоротші терміни, зазначають керівники структурних підрозділів Головного управління.

Нагадуємо, що  начальниками та заступниками  Міськрайонних та Міжрайонних управлінь, Відділів, Сектору у м. Славутич Головного управління Держгеокадастру у Київській області здійснюються особисті та виїзні прийоми громадян згідно графіка, з яким ви можете ознайомитись на сайті.