Електронна послуга Держгеокадастру, запроваджена в липні 2015-го, усе більше набуває популярності серед населення
З початку поточного року онлайн-послугою «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру» скористався 11 тис. 841 мешканець Київщини.
Згідно із звітною статистикою, найактивніше зазначеною онлайн-послугою користуються мешканці Києво-Святошинського, Васильківського та Вишгородського районів –  2 тис. 249, 2 тис. 9 та 1 тис. 189 замовлень відповідно.

Нагадаємо, електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку працює на офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру http://map.land.gov.ua (у розділі «Публічна кадастрова карта»). Сервіс дозволяє здійснити оплату за допомогою електронного платіжного засобу й замовити одержання витягу в будь-якому зручному для заявника центрі надання адміністративних послуг. Онлайн-послуга «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру» діє задля зручності громадян.
«Ми хочемо влітку 2016 року перевести в електронний формат усі наші адмінпослуги. Їх у Держгеокадастрі небагато, всього шістнадцять, щоправда, ми надаємо ці послуги великій кількості людей: нашими клієнтами щорічно є майже півтора мільйона громадян», – говорить про ініціативу голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Максим Мартинюк.