Головне управління Держгеокадастру у Київській області в особі Дмитра БАБАКА продовжує тримати на контролі звернення громадян Р. Прокопенко та Ю. Тихенко. У минулу п’ятницю, 31.01.2020 року, з метою об’єктивного з’ясування обставин справи Д. БАБАК ініціював та особисто прийняв участь в обстеженні спірного землекористування на території садового товариства «Десна-3» Вишгородського району.

У вказаному заході взяли участь Прокопенко Р.С. та її син Прокопенко А., заступник начальника Відділу у Вишгородському районі Головного управління О. Матвійчук, державний інспектор з контролю за використанням та охороною земель М. Макашин, представник Інституту землеустрою, зацікавлені особи – інші члени садового товариства «Десна-3». Також було запрошено представника народного депутата України О. Василевської-Смаглюк, до якої, в тому числі, звертались громадянки Р. Прокопенко та Ю. Тихенко.

Під час спілкування з усіма учасниками заходу безпосередньо на місці виявилось декілька додаткових обставин, про які заявниками не було повідомлено, та які потребують додаткового вивчення.