З метою продажу на земельних торгах права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності, орієнтовною площею 24 га, що розташована на території Маловільшанської сільської ради Білоцерківського району, Головне управління Держгеокадастру у Київській області проводить відбір виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та проведення земельних торгів із продажу зазначеної земельної ділянки.

У зв’язку з чим, просимо суб’єктів, які бажають виступити в якості виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та проведення земельних торгів:

  1. Запропонувати вартість послуг із землеустрою, оцінки та проведення земельних торгів.
  2. Запропонувати строк виконання робіт із землеустрою, оцінки та проведення земельних торгів.
  3. Надати інформацію про кількість проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та окремо технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок розроблених за попередні 2 роки.

Прохання по кожному виду робіт інформацію надавати окремо.

Всі пропозиції направляти до Головного управління Держгеокадастру у Київській області, Відділ ринку та оцінки, в термін до 10.01.2017 р.

Для отримання більш детальної інформації, звертайтеся за телефоном (044) 424-85-08, контактна особа – Теплицька Тетяна Адамівна.