Переважна більшість відповідних розпоряджень видана АТОвцям для ведення особистого садівництва – 9 тис. 183 дозволи

Уже 9 тисяч 430 дозволів щодо розроблення проектів документації із землеустрою на загальну площу 1 тис. 378 га отримали учасники АТО та їх родини. Найбільше у Вишгородському, Броварському, Білоцерківському та Бориспільському районах – 1 тис. 640, 1 тис. 458, 1 тис. 255 та 1 тис. 222 дозволи відповідно.

Переважна більшість відповідних розпоряджень видана АТОвцям для ведення особистого садівництва – всього 9 тис. 183 дозволи, для особистого селянського господарства видано 247 дозволів.

Окрім того, Головним управлінням видано 2 тис. 541 наказ про затвердження проектів землеустрою, загальною площею 400 га. Переважна більшість зазначених земельних ділянок – 2 тис. 471 – відведено для ведення індивідуального садівництва.

Усього, наразі, із заявами на отримання земельної ділянки до територіальних органів Держгеокадастру звернулося 12 тис. 141 військовослужбовець, або їх рідних.

Також повідомляємо, що станом на сьогодні в резерві Головного управління перебуває 432 га земель, передбачених для передачі учасникам АТО – в 11-ти районах області. Найбільше у Сквирському – 73 га, Богуславському – 71 га, Іванківському – 63 га та Ставищенському районах – 60 га.

Нагадаємо, землями київського регіону забезпечуються не лише мобілізовані мешканці області, а й мобілізовані кияни, військовослужбовці Нацгвардії, Міноборони, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, незалежно від їхньої прописки чи місця проживання.

Довідково:
Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.
На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.